GRADOS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

İletişim
Toygar Işıklı - Veda ( Dudaktan Kalbe ) E_mail
Forum ile ilgili her hangi bir soru veya sorun için bize mesaj yollayabilirsiniz.
Bize ulaşmak için tıklayın.
En son konular
» Sağ Ve Sol Köşeye Bayrak
Toygar Işıklı - Veda ( Dudaktan Kalbe ) EmptyPerş. Şub. 16, 2012 8:02 am tarafından Nate Blues

» Sitenize Ozel Tasarım.
Toygar Işıklı - Veda ( Dudaktan Kalbe ) EmptyPerş. Şub. 16, 2012 8:00 am tarafından Nate Blues

» Yeni Smileslerimiz
Toygar Işıklı - Veda ( Dudaktan Kalbe ) EmptyPerş. Şub. 16, 2012 7:39 am tarafından Nate Blues

» Geçmişini Bilmeyenin Gelecegi Olmaz
Toygar Işıklı - Veda ( Dudaktan Kalbe ) EmptySalı Şub. 14, 2012 1:28 pm tarafından Love Story

»  Cepten Knight Online Giriş [ BİR İLK ] Anlatım Açıklama Herşey
Toygar Işıklı - Veda ( Dudaktan Kalbe ) EmptySalı Şub. 14, 2012 7:35 am tarafından Love Story

» Koxp TT
Toygar Işıklı - Veda ( Dudaktan Kalbe ) EmptySalı Şub. 14, 2012 6:03 am tarafından Love Story

» Programsız Video Çekme
Toygar Işıklı - Veda ( Dudaktan Kalbe ) EmptyPaz Şub. 12, 2012 9:23 am tarafından Love Story

» Krowaz İtemleri için gerekli malzemeler
Toygar Işıklı - Veda ( Dudaktan Kalbe ) EmptyPaz Şub. 12, 2012 9:03 am tarafından Love Story

» Knight Online Black Tema
Toygar Işıklı - Veda ( Dudaktan Kalbe ) EmptyPaz Şub. 12, 2012 8:42 am tarafından Love Story

En iyi yollayıcılar
Love Story (60)
Toygar Işıklı - Veda ( Dudaktan Kalbe ) Vote_lcapToygar Işıklı - Veda ( Dudaktan Kalbe ) Voting_barToygar Işıklı - Veda ( Dudaktan Kalbe ) Vote_rcap 
KADIR (5)
Toygar Işıklı - Veda ( Dudaktan Kalbe ) Vote_lcapToygar Işıklı - Veda ( Dudaktan Kalbe ) Voting_barToygar Işıklı - Veda ( Dudaktan Kalbe ) Vote_rcap 
Nate Blues (3)

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 31 kişi Paz Tem. 30, 2017 1:53 pm tarihinde online oldu.

Toygar Işıklı - Veda ( Dudaktan Kalbe )

190311

Toygar Işıklı - Veda ( Dudaktan Kalbe ) Empty Toygar Işıklı - Veda ( Dudaktan Kalbe )

Bu bir veda, bir tebessüm,
Yaz güneşine,
Bir nefes dağ kokusuna
Açık kurşuni mehtap içinde
Bir veda,
Kaybolmuş aşklara, hayata,
Mağlubum.
Derin sevdalara,
Büyük ihtiraslara mağlubum
Ben hayatın mağlubuyum,
Derin sevdaları beceremedim mağlubum,
Ben hayatın mağlubuyum,