GRADOS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

İletişim
 Cepten Knight Online Giriş [ BİR İLK ] Anlatım Açıklama Herşey E_mail
Forum ile ilgili her hangi bir soru veya sorun için bize mesaj yollayabilirsiniz.
Bize ulaşmak için tıklayın.
En son konular
» Sağ Ve Sol Köşeye Bayrak
 Cepten Knight Online Giriş [ BİR İLK ] Anlatım Açıklama Herşey EmptyPerş. Şub. 16, 2012 8:02 am tarafından Nate Blues

» Sitenize Ozel Tasarım.
 Cepten Knight Online Giriş [ BİR İLK ] Anlatım Açıklama Herşey EmptyPerş. Şub. 16, 2012 8:00 am tarafından Nate Blues

» Yeni Smileslerimiz
 Cepten Knight Online Giriş [ BİR İLK ] Anlatım Açıklama Herşey EmptyPerş. Şub. 16, 2012 7:39 am tarafından Nate Blues

» Geçmişini Bilmeyenin Gelecegi Olmaz
 Cepten Knight Online Giriş [ BİR İLK ] Anlatım Açıklama Herşey EmptySalı Şub. 14, 2012 1:28 pm tarafından Love Story

»  Cepten Knight Online Giriş [ BİR İLK ] Anlatım Açıklama Herşey
 Cepten Knight Online Giriş [ BİR İLK ] Anlatım Açıklama Herşey EmptySalı Şub. 14, 2012 7:35 am tarafından Love Story

» Koxp TT
 Cepten Knight Online Giriş [ BİR İLK ] Anlatım Açıklama Herşey EmptySalı Şub. 14, 2012 6:03 am tarafından Love Story

» Programsız Video Çekme
 Cepten Knight Online Giriş [ BİR İLK ] Anlatım Açıklama Herşey EmptyPaz Şub. 12, 2012 9:23 am tarafından Love Story

» Krowaz İtemleri için gerekli malzemeler
 Cepten Knight Online Giriş [ BİR İLK ] Anlatım Açıklama Herşey EmptyPaz Şub. 12, 2012 9:03 am tarafından Love Story

» Knight Online Black Tema
 Cepten Knight Online Giriş [ BİR İLK ] Anlatım Açıklama Herşey EmptyPaz Şub. 12, 2012 8:42 am tarafından Love Story

En iyi yollayıcılar
Love Story (60)
 Cepten Knight Online Giriş [ BİR İLK ] Anlatım Açıklama Herşey Vote_lcap Cepten Knight Online Giriş [ BİR İLK ] Anlatım Açıklama Herşey Voting_bar Cepten Knight Online Giriş [ BİR İLK ] Anlatım Açıklama Herşey Vote_rcap 
KADIR (5)
 Cepten Knight Online Giriş [ BİR İLK ] Anlatım Açıklama Herşey Vote_lcap Cepten Knight Online Giriş [ BİR İLK ] Anlatım Açıklama Herşey Voting_bar Cepten Knight Online Giriş [ BİR İLK ] Anlatım Açıklama Herşey Vote_rcap 
Nate Blues (3)

Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 31 kişi Paz Tem. 30, 2017 1:53 pm tarihinde online oldu.

Cepten Knight Online Giriş [ BİR İLK ] Anlatım Açıklama Herşey

2 posters

Cepten Knight Online Giriş [ BİR İLK ] Anlatım Açıklama Herşey Empty Cepten Knight Online Giriş [ BİR İLK ] Anlatım Açıklama Herşey

Mesaj tarafından KADIR Paz Şub. 12, 2012 7:01 am

ANLATIM

illaki Dokunmatik olacak diye birşey yok telefonunuza güveniyorsanız hızlıysa bu olay geçekleşebilir Geçiyorum anlatmaya

1- Bilgisayarınıza Teamweiwer 6 Kurun
2- Telefonunuza Teamweiwer 6 Kurun
3- Bilgisayarınıza Kurduğunuz Teamweiwer' i açın
4- Telefonunuzdan Teamweiweri açın
5- Bilgisayardaki Teamweiwer İP ve Şifresini Telefonunuza Yazarak Giriş Yapın
6- Bilgisayarınız açık olmak zorundadır..
Hayırlı Olsun
Not: Fazla uğraşmayın bu sadece pazar kurmak veya bir charınızı açıp diğer telefondan açtıgınız charı kasmak için kullanılabilir yani PK atmak gibi bir lüksünüz yok ^^

Önemli : Teamweiweri telefonunuza bilgisayardan atarak değil telefonun internetınden baglanarak googledan indiriniz aksi takdirde çalışmaz boşa zaman harcarsınız

Bunu ben nasılmı kullanıyorum? : Akşamları diğer odaya gitmeye üşeniyorum benim char genelde pazarda oluyor gece kalktıgımda elime telefonumu alıyorum biri pm atıp soruyor mesela iron beltte indirim olurmu bende gerekli cevabı veririm yada uygun bir teklif verirse town atıp tradedende eşya verebilirim gayet kullanışlı herkese tavsiyem bence çok yararlı bir konu oldu benden sizlere iyi forumlar dilerim

SORULARINIZ

Yapamıyorum ?
diyenler varsa özelden yada konudan ulaşabilirler

Ücreti ?
Wi-Fİ den girişinizi tavsiye ederim modem interneti ücretsiz zaten normaldede fazla yemiyor bir internet paketi yaparsanız çok kullanışlıdır

Kasarmı ?
Tabii biraz kasacaktır ama aşırıya kaçmayın gidip exp kasıp atak yapıcam demeyin imkansız sadece pt de durursunuz ufak şeyler ticarette çok işe yarar

Kasmaması İçin Ne Önerirsin?
Oyuna Girince Charı Kuş bakışına alın sonra telefondan girin daha az kasar çok kullanışlı olur

Telefonuma Herhangi bir virüs,trojan girermi?
Böyle birşey imkansız hatta söylemeyi unutmamalıyım teamweiwerin kendi sitesinden indirmeye özen gösterin.
KADIR
KADIR
Moderator
Moderator

Yönetici
Erkek
Grados Para : 9950
Teşekkür Aldı : 4

Cepten Knight Online Giriş [ BİR İLK ] Anlatım Açıklama Herşey Empty Geri: Cepten Knight Online Giriş [ BİR İLK ] Anlatım Açıklama Herşey

Mesaj tarafından Love Story Salı Şub. 14, 2012 7:35 am

Eyw Knk Bu İşime Yarıcak
Love Story
Love Story
Admin
Admin

Prenses
Kadın
Grados Para : 10000
Teşekkür Aldı : 2

https://grados.forum.st

- Similar topics